TheProduction.

Co robimy

Co robimy?

Jesteśmy agencją eventową i zespołem do zadań specjalnych, wspierającym agencje i marki, realizując ich odważne pomysły. Od 8 lat jesteśmy częścią zespołów produkujących największe eventy w Polsce. Tworzymy scenariusze spektakularnych wydarzeń, bookujemy i współpracujemy z artystami z kraju i ze świata.

EVENTY 360

Od kreacji po egzekucję. Tworzymy strategie eventowe, projektujemy strefy i realizujemy wydarzenia różnego formatu - od prezentacji produktowych, eventów firmowych przez konferencje prasowe aż do imprez masowych i stadionowych.

WSPARCIE & PRODUKCJA

Współtworzymy, konsultujemy i realizujemy odważne pomysły większych graczy. Działamy jako wsparcie produkcyjne i kreatywne dla dużych agencji eventowych, domów produkcyjnych i agencji kreatywnych rozszerzając ich kompetencje. Budujemy scenariusze największych wydarzeń eventowych w Polsce.

BOOKING & CONTENT

Od scenariusza do realizacji - na potrzeby  wydarzeń Tworzymy content filmowy, animacje, zdjęcia, materiały interaktywne, które razem tworzą spójny świat realizowanych przez nas projektów. Zapewniamy udział gwiazd światowego formatu - przy naszych projektach współpracujemy z agentami gwiazd ze świata filmu, muzyki i mody. 


 
PSA2.png

Od 2014 roku jesteśmy częścią Production Services Association (www.psa.co.uk) - organizacji tworzącej i wdrażającej najlepsze standardy w branży eventowej.